Projekts „SKY GARDEN”

Dzīvoklis jūrmalā klusajā Jūrmalas daļā – Asaros, Asaru prospektā 53, – bērzu un priežu ieskautā teritorijā top kompleksa „SKY GARDEN” pirmais daudzdzīvokļu nams, kas kļūs par īstajām mājām 48 ģimenēm.

Zaļais, mājīgais un mūsdienīgais dzīvokļu nams Jūrmalā būs ērta un moderna būve ar komfortablu un ergonomisku dzīvokļu plānojumu, izbūvētu pazemes autostāvvietu, kurā katram dzīvoklim būs paredzētas arī divas velosipēdu novietnes, brīnišķīgu jumta dārzu un slēgtu, labiekārtotu pagalmu ar izbūvētu bērnu rotaļlaukumu. Būvniecībā izmantoti dabīgi un ekoloģiski materiāli, izmatotas energoefektīvas tehnoloģijas.

Pirmajā stāvā katram dzīvoklim tiks izbūvēta terase, no kuras varēs nokļūt mājas teritorijā neizmantojot kāpnes, otrajā stāva katram dzīvoklim būs izbūvēts plašs un gaišs balkons, savukārt trešā stāva dzīvokļiem būs katram savs jumta dārzs – zaļa un saulaina terase uz jumta, kur var brīvi atpūsties vai izaudzēt, ko sev tīkamu – zaļumus, dārzeņus, ziedus vai zālienu.

Zaļie jumta dārzi tiks radīti kā māju un apkārtējo vidi vienojošs motīvs un dos iespēju visiem mājas iedzīvotājiem koplietošanas jumta terasē rīkot nelielas, oriģinālas privātās ballītes, Papildus zaļajai zonai iedzīvotāju ērtībai uz jumta tiks ierīkota koplietošanas grila vieta ar grila kamīnu, nelielu aprīkotu virtuvīti un sanitāro mezglu, lai mājas iemītnieki un viņu viesi pasākumos justos maksimāli brīvi un komfortabli.

SKY GARDEN attīstītāji, domājot gan par kompleksa iedzīvotājiem, gan tuvākās apkārtnes iedzīvotājiem un arī citiem atpūtniekiem, plāno nomāt un labiekārtot no Jūrmalas pilsētas pašvaldības pludmales zonu starp Gaidas un Vēju ielām.

Stāvi: 3 + jumta terases

Kāpņu telpas: 3

Lifti: 3

Māju plānots nodot:  2013.gada decembrī

Apsaimniekošana un serviss

Namu apsaimniekošanu un pārvaldīšanu nodrošinās pieredzējuši speciālisti, rūpējoties par ēkas komunālajām sistēmām un koplietošanas telpām, kā arī veicot teritorijas apzaļumošanas un labiekārtošanas darbus. Jūs vienmēr pārnāksiet mājās tīrā, sakoptā vidē, nedomājot par sniega tīrīšanu vai atkritumu izvešanu.

Apsaimniekošanas maksa 1,12 LVL/m2

Apsaimniekošanas maksa (1,12Ls/m2) ietver sevī mājas uzkopšanas, tehniskās uzturēšanas un pārvaldīšanas pakalpojumus, kā arī iespēju mājas info centrā saņemt jaunāko informāciju par kompleksā un pilsētā notiekošo (pieejama avīze, kafijas automāts, free WI-FI, kopēšanas, skenēšanas pakalpojumi, brīvi pieejams dators, utt.). Pie administratora ir iespējams samaksāt komunālos un apsaimniekošanas rēķinus par dzīvokli.

 

Papildus maksājami komunālie pakalpojumi pēc fakta:

1.  elektroenerģija dzīvoklī;

2.  elektroenerģija koplietošanas vajadzībām;

3.  aukstais ūdens un kanalizācija;

4.  ūdens koplietošanas vajadzībām;

5.  siltumenerģija dzīvoklī;

6.  siltumenerģija koplietošanas vajadzībām;

7.  atkritumu izvešana;

8.  lifta tehniskā apkalpošana.

 

 Pakalpojumi, kuri nav iekļauti apsaimniekošanas un komunālo maksājumu cenā:

1.  Mājkalpotāja pakalpojumi;

2.  Ķīmiskās tīrītavas pakalpojumi, veļas mazgāšana;

3.  Apavu un apģērbu remonts;

4.  Pārtikas piegāde;

5.  Taxi izsaukšana un nomas mašīnas pasūtīšana;

6.  Biļešu pasūtīšana internetā/ aviobiļetes;

7.  Pārvākšanās pakalpojumi;

8.  Pasta pakalpojumi;

9.  Mājas meistars pēc izsaukuma;

10.  Dārznieka pakalpojumi;

11.  Velo noma

 tiek aprēķināti papildus pēc katra klienta veiktās izvēles.

 

Apkārtnes apraksts

Kompleksa „SKY GARDEN” pirmais nams atrodas Klusajā Jūrmalas daļā – Asaru prospektā 53, Asaros, Jūrmalā, bērzu un priežu ieskautā teritorijā.

Dzīvokļi Jūrmalā atrodas tikai divu minūšu gājiena attālumā pa sakopto Gaidas ielu no pludmales, kur var baudīt saules starus, karstās dienās ļauties veldzējošai peldei vai arī doties nesteidzīgā pastaigā gar jūras krastu, kā arī baudīt aktīvu atpūtu – spēlēt volejbolu, skriet, ļauties jūras viļņiem, braucot ar ūdens velosipēdu, bet asāku sajūtu cienītāji var baudīt Jūrmalas vējus kaitojot vai vindsērfingojot.

Pavisam netālu atrodas rehabilitācijas centrs „Vaivari”, kurā ir visas iespējas uzlabot veselību, kā arī baudīt relaksējošas masāžas, Šarko dušu, pērļu vannu un peldi minerālūdens baseinā.

Kultūras dzīvi var baudīt 7km attālumā – kultūrvēsturiski nozīmīgā Jomas ielā – Jūrmalas galvenā gājēju ielā, kas kļuvusi par savdabīgu pilsētas vizītkarti. Te saglabājusies 19. gs. un 20. gs. sākuma kūrorta arhitektūra, kuras lielākā vērtība ir koka apbūve ar pārsteidzoši krāšņiem kokgriezuma dekoriem ēku fasādēs un jumtu apdarē. Saule, jūra, krāšņā daba, saposušos atpūtnieku pūļi, kas plūst pa Jomas ielu, piepilda suvenīru bodītes, restorāniņus un kafejnīcas, no kafejnīcām plūstošā mūzika, kafijas, vaniļas un šokolādes smarža, visaptveroša pacilātība un gaisā virmojošā jautrība rada pastāvīgu svētku atmosfēru, kuru papildina aktīva nakts dzīve daudzajos klubos un kazino.

Māja LatvijāMājas Rīgā