Skaisti dzīvot Jūrmalā

Gadiem nemanāmi paskrienot, cilvēkiem mainoties, vējiem šalkojot priežu zaros, Jūrmalā ir mainījies daudz kas, izņemot bezgalīgo jūras plašumu, zeltainās kāpu smiltis zem kājām. Visu gada gājumu cilvēki brauc uz Jūrmalu baudīt klusumu, mieru un to īpašo atmosfēru, ko nav iespējams aprakstīt vārdiem, taču tā ir sajūtama it visā – Baltijas jūras šalkoņā, ar kādu viļņi skalojas pret smiltīm, sāls garšā uz lūpām, saldajā dārza ogu smaržā, ko izgaro ikkatras privātmājas dārzs un sīkajos dzintara gabaliņos, kas atrodami liedagā.

Jūrmala dziedina ar savu mēreno klimatu, svaigo priežu meža gaisu. Nomierinošās viļņu čalas, samtainā pludmale ar baltām smiltīm – sava veida dabas dots enerģijas un harmonijas piepildījums. Klimata terapija lieliski ārstē no stresa, noguruma un depresijas. Relaksācijas, atpūtas un dabas baudīšanas gaisotni vairo tīrie, flīzēm bruģētie celiņi, zaļumos slīgstošās mājās, kārtīgi nopļautie mauriņi un puķu dobes. Te viss ir rit mierīgi un nesteidzīgi –pastaigas pa mežu, skrējieni gar jūras krastu, braukšana ar velosipēdu. Jūrmalā laiks rit lēnāk, tas it kā pamirst, ļaujot pilnā mērā izbaudīt absolūto harmoniju.

Ja Jums patīk vienatne, Lielupes jahtklubi piedāvā izbraucienus pa upi ar jahtu. Ūdenssporta cienītāji var nodarboties ar veikbordu, braukt ar ūdensslēpēm, ūdens motocikliem vai kuteriem. Jūs varat apmeklēt Eiropā lielāko ūdensatrakciju parku, aizraujoši pavadīt laiku golfa laukumā, mēroties spēkiem ar draugiem vai vienkārši apgūt tenisa pamatus Jūrmalas kortos. Šeit Jūs varat arī izmantot unikālu iespēju – reitterapiju vai arī vienkārši apskatīt apkārtni, sēžot zirga mugurā. Un tas viss atrodas divu stundu lidojumā no steidzīgās un trauksmainās Maskavas un tikai 20 minūšu braucienā no Rīgas vecpilsētas.

Taču Jūrmala spēj priecēt arī tos, kuriem patīk izklaides un skaļas kompānijas. Sākot no agra pavasara līdz pat vēlam rudenim Dzintaru koncertzālē ik dienu notiek koncerti. Arī Jomas iela ir labi pazīstama ar saviem klubiem un vasaras nakšu dzīvi. Šeit ar apskaužamu regularitāti var sastapt Krievijas šovbiznesa zvaigznes vai arī senus, labus paziņas. Savas durvis ver viesmīlīgas kafejnīcas un restorāniņi. Pievilcīgu veikaliņu letes vilina ar tautas mākslas izstrādājumu un ekoloģisko produktu pārpilnību.

Dažam Jūrmala asociējas ar bezrūpīgu atpūtu bērnībā, citam – ar romantiskām pastaigāmgar jūru jaunībā, bet vēl kādam varbūt ar dzīves jēgas apjausmu. Taču ikviena atgriešanās Jūrmalā ir kā atgriešanās pie sevis.

Vai vēlies,lai šī pasakainā vieta kļūst arī par Tavām mājām? Iegādājies nekustamo īpašumu Jūrmalā.