Par kādas mājas iegādi pēdējā laikā esat domājuši? Vai ir kāda pilsēta, kam dodat priekšroku? Mēs iesakām Jūrmalu – baltā smilšu pludmale un veselīgais priežu meža gaiss ir vieni no faktoriem, kādēļ daudzi izvēlas tieši šo pilsētu. Iegādājoties māju Jūrmalā, Jūs iegūsiet visus kūrortam piemītošos priekšnosacījumus, sakārtotu pilsētvidi un iespēju būt dažādu starptautisku pasākumu centrā. Lai varētu izvēlēties tieši Jums atbilstošāko māju Jūrmalā, sazinieties ar mums. T. +371 22333300

atgriezties pie saraksta printēt

Māja Jurmalā - Asaros - 50
Māja Jurmalā - Asaros - 50Māja Jurmalā - Asaros - 50Māja Jurmalā - Asaros - 50Māja Jurmalā - Asaros - 50Māja Jurmalā - Asaros - 50Māja Jurmalā - Asaros - 50Māja Jurmalā - Asaros - 50Māja Jurmalā - Asaros - 50Māja Jurmalā - Asaros - 50Māja Jurmalā - Asaros - 50Māja Jurmalā - Asaros - 50Māja Jurmalā - Asaros - 50Māja Jurmalā - Asaros - 50Māja Jurmalā - Asaros - 50

Māja Jurmalā - Asaros, Stacijas iela

Pārdod māju Jūrmalā, Asaros:

Kopējā platība – 620,6 m2.

I stāvs – 273,40 m2.

II stāvs – 212,20 m2.

III stāvs – 135 m2.

 

Apraksts: fasāde

Monolīta pamati, starp stāvu pārklājums – dzelzsbetona bloki, sienas – Fibo bloki (37 cm), siltināšana – akmens vate (10 cm), ārējā apdare – dekoratīvā špaktele, lievenis un pagrabs no melnā granīta, šindeļu jumts. Mājas fasāde veidota klasiskajā stilā. Ārējā fasāde un paneļi – ģipsis un akmens masa. Darbu veikuši Baltijas labākie meistari.

 

Apkure

Gāzes katls dabasgāzes un LPG apkurei no firmas Vitodens (Viessman 66 kvt). Kārstā ūdens boilers (300 litri).

 

Grīdas

Apsildāmās grīdas – ūdens, tiek apsildītas ar gāzes katlu līdz 38°C.

I stāvs – apsildāmās grīdas

II stāvs – radiatori, vannas istabās apsildāmās grīdas

III stāvs – radiatori

 

Komunikācijas

Personīgais dziļurbums 78m, ūdens attīrīšanas sistēma, laistīšanas sistēma. Kanalizācijas tvertne. Mākslīgā ventilācija.

 

Papildus

Oriģināls ēkas apgaismojums, apsardzes signalizācija, kalts metāla žogs, automātiskie vārti ar pulti no attāluma, videonovērošana.

 

 

Apraksts: interjers

 

I stāvs: Izsmalcināts interjers ieturēts gaišos toņos, plaša centrālā viesistaba ar baltā marmora kamīnu un divām izejām uz atvērto terasi. Galvenais viesistabas akcents ir atpūtas stūrītis „Chippendale” stilā (18.gadsimts). Īpaša uzmanība pievērsta ēdamistabai, kuras galveno daļu rotā galds (4x1.5m) 22 personām, darināts pēc īpaša pasūtījuma no retu sugu kokiem un dekoratīvas smalkas vītnes. No ēdamistabas ir vēl viena izeja uz atvērto terasi. Galvenais viesistabas un ēdamistabas rotājums ir slavenās Rundāles pils meistaru izgatavotās lielās trepes, kuras veidotas no akmens pakāpieniem, bet margas – lietas no bronzas. Oriģināls virtuves plānojuma risinājums ar iespēju iziet uz ēdamistabu un terasi. Virtuves mēbeles un interjers ieturēts klasiskā stilā no dabīgiem materiāliem, akmens, dārgiem dekora elementiem. Virtuve pilnībā aprīkota ar mūsdienīgu firmas „Kuppersbudh” iebūvēto virtuves tehniku.

 

II stāvs: Plaša saimnieku guļamistaba ar mēbelēm, kuras gatavotas pēc īpaša pasūtījuma, vannas istabu un garderobi. Vannas istaba veidota tā, lai varētu uzstādīt tvaika telpu. Firmu Villeroy&Boch, Ideal Standart un Axor Hansgrohe santehnika. Mazgājamā un gludināmā telpa. 4 atsevišķas guļamistabas ar savām vannas istabām un WC.

 

III stāvs: Izveidots, kā viena plaša telpa ar kopējo platību 140 m2, kura var tikt izmantota kā studija, kinozāle vai biljarda zāle.

 

Terase

180 m2 liela, saulaina terase, ar pārsteidzošu skatu. Terases daļa (40 m2) atrodas zem jumta, kur var patverties no spēcīgiem saules stariem un lietus. Īpašu baudu sniedz brokastis uz šīs terases.

 

Garāža

Garāža 2 automašīnām, garāžas vārti darbojas ar tālvadības pulti.

 

Pagalms

Šī lieliskā 2678 m2 plašā teritorija ir pilnībā labiekārtota pateicoties ainavu dizainam, bruģētiem celiņiem, apzaļumošanai, krāšņumaugiem, apgaismojumam un automātiskajai laistīšanas sistēmai. Fasādes ainavu dizains ir iekārtots klasiskā stilā ar simetriskām puķu dobēm, zemām, apaļām tūjām, un retām rožu šķirnēm – Floribuda, kuras pasūtītas rožu audzētavā piemeklējot to krāsu fasādes tonim. Agrā pavasarī zāliens klāts ar sniegpulkstenītēm.

Sētas puses ainavu dizains atbilst Versaļas stila modes tendencēm no daudzkrāsainiem ziediem, kuru krāsu gamma mainās katru mēnesi.


detalizēta informācija

Objekta ID:
50
Ēkas platība:
620 kv. m.
Stāvs/stāvi:
3
Pielietojums:
Ekskluzīva dzīvojamā māja
Zemes platība:
2 670 kv. m.
Kontakta persona:
Gatis tālr: +371 27427075
e-mail: info@primeestate.lv
Cena:
3 000 000 EUR
Īrēt māju RīgāKomercobjekti